Petra Travel wchodzi w skład grupy, do której należą miedzy innymi:
  • Petra Sp. z o.o. jako Przedstawiciel Towarzystwa Ubezpieczeń Uniqa S.A. www.petra.org.pl, www.uniqa.pl
  • oraz
  • Petra Medica Sp. z o.o. świadcząca usługi prywatnej profilaktyki lekarskiej oraz medycznego assistance www.petramedica.pl
Petra Travel działa na rynku od 2006 roku i specjalizuje się w pomocy przy organizowaniu podroży służbowych dla naszych klientów. Nasze ponad 10 letnie doświadczenie i znajomość branży ułatwia profesjonalne podejście do zagadnień związanych z biletami lotniczymi i lotnictwem cywilnym.
Jesteśmy dla klienta, nie klient dla nas!
Główna idea Petry Travel to doradztwo oraz rzetelna, szybka i fachowa obsługa klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych. Głównym celem do jakiego dążymy jest jakość obsługi, nie maksymalizowanie zysków kosztem klienta. Stawiamy także na wartość dodaną w postaci obsługi po sprzedażowej. Staramy się wybierać najlepsze oraz najtańsze opcje według preferencji, które zostaną nam przekazane mailem lub telefonicznie. My nie sprzedajemy tego co łatwiej sprzedać, lecz "szyjemy" podróż dla każdego klienta indywidualnie. Naszą pasją jest wyszukiwanie rożnego rodzaju połączeń lotniczych liniami tradycyjnymi oraz tanimi liniami typu low cost carrier. Dla nas ważne jest, by nasz klient był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany z naszej obsługi.
Petra Travel jest firmą mobilną. Nasi doradcy pracują na laptopach, co daje pełną swobodę i dostęp do systemu rezerwacyjnego w każdym miejscu o każdej porze. Do dyspozycji klienta przekazujemy także dwa numery telefonów komórkowych, co umożliwia kontakt i pomoc w nagłych wypadkach 24 godziny na dobę.
Petra Travel Paweł Parys
NIP 113-089-32-44
Sulejkowska 56/58
04-129 Warszawa
Direct Line: +48 504 453 649, +48 509 585 603
E-mail: biuro@petratravel.pl